Regeneracja napinaczy pasów bezpieczeństwa

Regeneracja poduszek powietrznych

Auto-Kar Karol Rasiak Sośnie
tel. 791-218-539, 793-685-102

obszycia elementów skórą fotel ze skóry skórzane fotele samochodowe skórzana kierownica

Wystrój samochodów na zamówienie wg indywidualnych projektów.

Zdecydowana większość samochodów, które poruszają się po polskich drogach, to samochody z produkcji seryjnej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby dopasować wnętrze do indywidualnych potrzeb i wykonać wystrój wnętrza zgodnie z indywidualnym projektem.

Gdy bliżej przyjrzymy się wnętrzu samochodu, to okaże się, że całkiem sporo w nim elementów tapicerowanych. Poza oczywistym, a więc fotelami, tapicerowane są również boczki drzwiowe, podsufitki, fragmenty desek rozdzielczych, kierownice czy mieszki. Wszystkie te elementy wpływają na wygląd wnętrza samochodu, choć na elementy tego typu zwracają uwagę raczej miłośnicy motoryzacji, a więc pasjonaci, którzy chcą czegoś więcej niż taśmowa produkcja.

wystrój wnętrza samochodu

To właśnie między innymi dla takich osób powstała usługa wykonania indywidualnego wystroju wnętrza samochodu. Można wymienić wszystkie wyżej wspomniane elementy tapicerowane, dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji właściciela pojazdu. Dzięki temu nawet auto klasy średniej może mieć wnętrze rodem z luksusowej limuzyny. Z usługi tej korzystają jednak nie tylko miłośnicy współczesnej motoryzacji. Jest to bowiem usługa, z której korzystają również osoby używające samochodów w celach zarobkowych. Indywidualnie są bowiem projektowane wnętrza limuzyn, samochodów zabytkowych czy tych przeznaczonych do udziału w filmach. Po takiej metamorfozie auto ze zniszczoną lub po prostu brzydką tapicerką również może stać się synonimem luksusu.

Do wykonania tapicerki można użyć bardzo wielu materiałów. Z pewnością najtrwalszym, a jednocześnie dającym poczucie luksusu jest skóra. Można wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej, ale jednocześnie warto pamiętać, że niektóre kolory pasują bardziej do aut określonych kategorii. I tak np. skóra biała wydaje się być na miejscu w samochodzie wożącym pary do ślubu, będzie jednak dziwnie wyglądać we wnętrzu sportowym. Do samochodów sportowych pasuje z pewnością skóra czerwona, która podkreśla pazur właściciela pojazdu. Ponadczasowa i dopasowana właściwie do każdego wnętrza okaże się z pewnością skóra czarna. Poza kolorem spore znaczenie ma również ścieg. Inaczej obszywa się auta sportowe, a inaczej luksusowe limuzyny dla VIPów.

Skóra może być również łączona z materiałami tapicerskimi innego typu. Oczywiście materiały te muszą również spełnić ostre normy, a więc być równie wytrzymałe na słońce i uszkodzenia mechaniczne jak skóra.

Na ostateczny wygląd wnętrza składają się więc trzy elementy: rodzaj użytego materiału, dopasowanie ściegu i kolorystyki do rodzaju samochodu oraz, co może najważniejsze, dopasowanie do potrzeb i oczekiwań właściciela pojazdu. Jeśli te trzy elementy zostaną spełnione to powstanie nietuzinkowe wnętrze, które będzie odróżniać dany samochód od setek innych.

Auto-Kar Karol Rasiak Sośnie

63-435 Sośnie, ul. Sosnowa 9
tel. 791-218-539, 793-685-102

Zapraszamy do współpracy

Polecamy usługi regeneracji pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych oraz obszywqania elementów tapicerki skórą.
Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość wykonania.